DIY

Vánoce u/od Lišky

2. ledna 2012 v 19:25 | E-Lištička
Trochu pozdě, ale přeci - na začátek nového roku trochu zavzpomínám na Štědrý den a na dárky které sem letos ve jménu hesla "Udělej si sám" vyráběla a rozdávala vybraným členům rodiny (tj. těm, kteří šperky nosí...přeci jen jsem měla pocit, že děda nebo tatínek mé andšení do cetek všeho druhu příliš nesdílejí...)... Pro výrobu šperků jsem použila v současné době poměrně populární křišťálovou pryskyřici, i když trochu netradičním způsobem - rozhodně jsem se totiž neomezovala na pouhé zalévání fotek slavných osobností, jak je tomu nejčastěji k vidění. Ale dost povídání, směr inspirace!

DIY kolekce: Pro Mary

24. listopadu 2011 v 19:45 | E-Lištička
...vytvořeno pro Mary - indickou holčičku, kterou si adoptovala naše škola. Peníze na adopci byly tentokrát získávány na dobročinné dražbě všemožných služeb i předmětů, a tak i já sjem přišla se svou troškou do mlýna a dala k dispozici 2 sady svých výrobků. A jestli se jednalo o výrobky povedené, posuďte sami;)

DIY kolekce "Život bez elektřiny"

9. října 2011 v 19:34 | E-Lištička
Život bez elektřiny - je to vůbec možné? A nemyslím tím to, zda je naše zhýčkaná civilizace schopna přežít bez žárovky a počítače. Myslím tím mnohem absolutnější význam bezelektrické myšlenky. Elektřina je všude - a slovem všude myslím opravdu VŠUDE. Pomocí elektřiny mozek komunikuje a ovláda zbytek těla všech živočichů, elektrické vlnění prostupuje každým koutem naší planety, i v rostlinách můžeme najít stopy elektrického napětí. Kdyby vymizela elektřina, vymizel by životrozplynul by se, nastala by absolutní, všudypřítomná smrt. A přesně tímto stavem "Života bez elektřiny", rozplynutím a neexistencí života se vzpomínkou na jeho bývalou slávu, jsem se nechala volně inspirovat a vytvořila jsem originální kolekci šperků a jednoho bytového doplňku.
 
 

Reklama